Kortermaja · Kohtla-Järve linn

Iidla tn 4

Iidla tn 4 on 1981. aastal kasutusele võetud kortermaja, kus on 89 korterit ja eluruumide pind kokku 4244 m². Maja haldab üks korteriühistu.

Juhatus

  • AAAnton Aulovjuhatuse liige8 aastat 9 kuud
  • SLSergei Lõkovjuhatuse liige8 aastat 9 kuud
  • VKVeera Kozhemyakajuhatuse liige3 aastat 3 kuud
  • VŽVitali Žigadlojuhatuse liige8 aastat 9 kuud

Korteriühistu

HinneMajaPikaajalised kohustisedRahaAruanne
CKohtla-Järve linn, Iidla tn 41981 · 89 korterit0 €20 008 €2025

Maja

Ehitusaasta
1981
Korruseid
5
Ehitusmaterjal
paneel
Kortereid
89
Lift
ei
Küte
kaugküte

Tööd majas

Allikas: selle maja korterite müügikuulutused. Need on müüjate ja maaklerite väited, mida me ei ole kontrollinud, ning need võivad olla ebatäpsed või puudulikud. Kindla info annab korteriühistu juhatus.

  • Fassaad
  • Katus
  • Torustik
  • Küttesüsteem
  • Ventilatsioon
  • Aknad
  • Elekter
  • Trepikoda
  • Rõdud
  • Kelder
  • Välisuksed
Kuulutustes on kirjas
  • „püstikud ja torustik on vahetatud ning elektrijuhtmestikku on osaliselt uuendatud“ · 1 korteri kuulutus

Korterid selles majas

Viimase 12 kuu jooksul on selles majas müügis olnud 1 korter, küsitud hind 278 €–278 € ruutmeetri kohta. Üürile pakuti 1 korter hinnaga 130 € kuus.

Piirkonna maaklerid: Ahtme · Korterite hinnad: Ahtme

Maaklerid, kes on selles majas kortereid pakkunud

Mis on sinu korteri väärtus?

Hinnang Iidla tn 4 maja korterile sarnaste kodude järgi — tasuta ja kohe.

Hinda oma korterit

Teised majad: Iidla tn

Iidla tn 630, Iidla tn 830, Iidla tn 8a20, Iidla tn 1030, Iidla tn 1260, Iidla tn 1458, Iidla tn 1830, Iidla tn 18a20

Korduma kippuvad küsimused

Mis aastal on maja ehitatud?

Ehitisregistri järgi võeti Iidla tn 4 kasutusele 1981. aastal.

Mitu korterit on majas?

Ehitisregistri järgi on majas Iidla tn 4 89 korterit.

Milline korteriühistu maja haldab?

Äriregistri ja ehitisregistri andmetel: Kohtla-Järve linn, Iidla tn 4 korteriühistu.