Kortermaja · Tartu linn, Tartu linn

Ilmatsalu tn 2

Ilmatsalu tn 2 on 1995. aastal kasutusele võetud kortermaja, kus on 4 korterit ja eluruumide pind kokku 302 m². Maja haldab üks korteriühistu.

Korteriühistu

HinneMajaPikaajalised kohustisedRahaAruanne
–Tartu linn, Ilmatsalu tn 21995 · 4 korteritaruandeid pole

Maja

Ehitusaasta
1995
Korruseid
2
Ehitusmaterjal
raudbetoon (monoliitne)
Kortereid
4
Küte
ahiküte

Korterid selles majas

Viimase 12 kuu jooksul pole selles majas ühtegi korterit müügis ega üüril olnud.

Mis on sinu korteri väärtus?

Hinnang Ilmatsalu tn 2 maja korterile sarnaste kodude järgi — tasuta ja kohe.

Hinda oma korterit

Teised majad: Ilmatsalu tn

Ilmatsalu tn 724, Ilmatsalu tn 812, Ilmatsalu tn 1017, Ilmatsalu tn 1217, Ilmatsalu tn 1824, Ilmatsalu tn 18a24, Ilmatsalu tn 204, Ilmatsalu tn 224, Ilmatsalu tn 244, Ilmatsalu tn 265, Ilmatsalu tn 26a43, Ilmatsalu tn 3620, Ilmatsalu tn 4632, Ilmatsalu tn 4836, Ilmatsalu tn 5036, Ilmatsalu tn 5260

Korduma kippuvad küsimused

Mis aastal on maja ehitatud?

Ehitisregistri järgi võeti Ilmatsalu tn 2 kasutusele 1995. aastal.

Mitu korterit on majas?

Ehitisregistri järgi on majas Ilmatsalu tn 2 4 korterit.

Milline korteriühistu maja haldab?

Äriregistri ja ehitisregistri andmetel: Tartu linn, Ilmatsalu tn 2 korteriühistu.