Kortermaja · Haapsalu linn, Haapsalu linn

Kuuse tn 4

Kuuse tn 4 on 1964. aastal kasutusele võetud kortermaja, kus on 48 korterit ja eluruumide pind kokku 1995 m². Maja haldab üks korteriühistu.

Juhatus

Ühistut valitseb Haapsalu Linnamajanduse Aktsiaselts.

Korteriühistu

HinneMajaPikaajalised kohustisedRahaAruanne
CHaapsalu linn, Kuuse tn 41964 · 48 korterit19 785 €31 877 €2025

Maja

Ehitusaasta
1964
Korruseid
4
Ehitusmaterjal
plokk
Kortereid
48
Lift
ei
Küte
kaugküte

Tööd majas

Allikas: selle maja korterite müügikuulutused. Need on müüjate ja maaklerite väited, mida me ei ole kontrollinud, ning need võivad olla ebatäpsed või puudulikud. Kindla info annab korteriühistu juhatus.

  • Fassaad
  • Katus
  • Torustik
  • Küttesüsteem
  • Ventilatsioon
  • Aknad
  • Elekter
  • Trepikoda
  • Rõdud
  • Kelder
  • Välisuksed
Kuulutustes on kirjas
  • „Paigaldatud värskeõhuklapp fassaadi renoveerimise käigus“ · 1 korteri kuulutus

Korterid selles majas

Viimase 12 kuu jooksul on selles majas müügis olnud 1 korter, küsitud hind 1742 €–1742 € ruutmeetri kohta. Üürile pakuti 3 korterit hinnaga 350 €–450 € kuus.

Piirkonna maaklerid: Haapsalu · Korterite hinnad: Haapsalu

Maaklerid, kes on selles majas kortereid pakkunud

Mis on sinu korteri väärtus?

Hinnang Kuuse tn 4 maja korterile sarnaste kodude järgi — tasuta ja kohe.

Hinda oma korterit

Teised majad: Kuuse tn

Kuuse tn 248, Kuuse tn 648, Kuuse tn 238, Kuuse tn 2475, Kuuse tn 2530, Kuuse tn 2660, Kuuse tn 2912

Korduma kippuvad küsimused

Mis aastal on maja ehitatud?

Ehitisregistri järgi võeti Kuuse tn 4 kasutusele 1964. aastal.

Mitu korterit on majas?

Ehitisregistri järgi on majas Kuuse tn 4 48 korterit.

Milline korteriühistu maja haldab?

Äriregistri ja ehitisregistri andmetel: Haapsalu linn, Kuuse tn 4 korteriühistu.