Kortermaja · Valga linn, Valga vald

Oru tn 13

Oru tn 13 on 1985. aastal kasutusele võetud kortermaja, kus on 3 korterit ja eluruumide pind kokku 154 m². Maja haldab üks korteriühistu.

Korteriühistu

HinneMajaPikaajalised kohustisedRahaAruanne
–Valga vald, Valga linn, Oru tn 131985 · 3 korteritaruandeid pole

Maja

Ehitusaasta
1985
Korruseid
1
Ehitusmaterjal
puit
Kortereid
3
Lift
ei
Küte
ahiküte

Korterid selles majas

Viimase 12 kuu jooksul pole selles majas ühtegi korterit müügis ega üüril olnud.

Mis on sinu korteri väärtus?

Hinnang Oru tn 13 maja korterile sarnaste kodude järgi — tasuta ja kohe.

Hinda oma korterit

Teised majad: Oru tn

Oru tn 53, Oru tn 73, Oru tn 189

Korduma kippuvad küsimused

Mis aastal on maja ehitatud?

Ehitisregistri järgi võeti Oru tn 13 kasutusele 1985. aastal.

Mitu korterit on majas?

Ehitisregistri järgi on majas Oru tn 13 3 korterit.

Milline korteriühistu maja haldab?

Äriregistri ja ehitisregistri andmetel: Valga vald, Valga linn, Oru tn 13 korteriühistu.