Kortermaja · Lubja küla, Viimsi vald

Põldmarja tee 23

Põldmarja tee 23 on 2026. aastal kasutusele võetud kortermaja, kus on 5 korterit ja eluruumide pind kokku 605 m². Maja haldab üks korteriühistu.

Juhatus

  • DBDaniil Bardõbahhinjuhatuse liige7 kuud

Korteriühistu

HinneMajaPikaajalised kohustisedRahaAruanne
AViimsi vald, Lubja küla, Põldmarja tee 232026 · 5 korterit0 €1109 €2025

Maja

Ehitusaasta
2026
Korruseid
2
Ehitusmaterjal
paneel
Kortereid
5
Lift
ei
Küte
ahiküte, maasoojus
Energiamärgis
  • AA
  • B
  • C
  • D
  • E
  • F
  • G
  • H

Korterid selles majas

Viimase 12 kuu jooksul on selles majas müügis olnud 2 korterit, küsitud hind 3380 €–3583 € ruutmeetri kohta.

Maaklerid, kes on selles majas kortereid pakkunud

Mis on sinu korteri väärtus?

Hinnang Põldmarja tee 23 maja korterile sarnaste kodude järgi — tasuta ja kohe.

Hinda oma korterit

Teised majad: Põldmarja tee

Põldmarja tee 275, Põldmarja tee 375, Põldmarja tee 395

Korduma kippuvad küsimused

Mis aastal on maja ehitatud?

Ehitisregistri järgi võeti Põldmarja tee 23 kasutusele 2026. aastal.

Mitu korterit on majas?

Ehitisregistri järgi on majas Põldmarja tee 23 5 korterit.

Milline korteriühistu maja haldab?

Äriregistri ja ehitisregistri andmetel: Viimsi vald, Lubja küla, Põldmarja tee 23 korteriühistu.