Kortermaja · Tallinn

Soovõha tee 10

Soovõha tee 10 on 2009. aastal kasutusele võetud kortermaja, kus on 2 korterit ja eluruumide pind kokku 295 m². Maja haldab üks korteriühistu.

Korteriühistu

HinneMajaPikaajalised kohustisedRahaAruanne
–Tallinn, Soovõha tee 102009 · 2 korteritaruandeid pole

Maja

Ehitusaasta
2009
Korruseid
2
Ehitusmaterjal
paneel
Kortereid
2
Küte
ahiküte

Korterid selles majas

Viimase 12 kuu jooksul pole selles majas ühtegi korterit müügis ega üüril olnud.

Mis on sinu korteri väärtus?

Hinnang Soovõha tee 10 maja korterile sarnaste kodude järgi — tasuta ja kohe.

Hinda oma korterit

Teised majad: Soovõha tee

Soovõha tee 22, Soovõha tee 52, Soovõha tee 122, Soovõha tee 132, Soovõha tee 142, Soovõha tee 162, Soovõha tee 172, Soovõha tee 182

Korduma kippuvad küsimused

Mis aastal on maja ehitatud?

Ehitisregistri järgi võeti Soovõha tee 10 kasutusele 2009. aastal.

Mitu korterit on majas?

Ehitisregistri järgi on majas Soovõha tee 10 2 korterit.

Milline korteriühistu maja haldab?

Äriregistri ja ehitisregistri andmetel: Tallinn, Soovõha tee 10 korteriühistu.