Kortermaja · Tiskre küla, Harku vald

Sütemetsa tee 12

Sütemetsa tee 12 on 2008. aastal kasutusele võetud kortermaja, kus on 7 korterit ja eluruumide pind kokku 792 m². Maja haldab üks korteriühistu.

Korteriühistu

HinneMajaPikaajalised kohustisedRahaAruanne
–Harku vald, Tiskre küla, Sütemetsa tee 122008 · 7 korteritaruandeid pole

Maja

Ehitusaasta
2008
Korruseid
2
Ehitusmaterjal
puit
Kortereid
7
Küte
ahiküte

Korterid selles majas

Viimase 12 kuu jooksul on selles majas müügis olnud 1 korter, küsitud hind 2585 €–2585 € ruutmeetri kohta.

Mis on sinu korteri väärtus?

Hinnang Sütemetsa tee 12 maja korterile sarnaste kodude järgi — tasuta ja kohe.

Hinda oma korterit

Teised majad: Sütemetsa tee

Sütemetsa tee 810, Sütemetsa tee 108

Korduma kippuvad küsimused

Mis aastal on maja ehitatud?

Ehitisregistri järgi võeti Sütemetsa tee 12 kasutusele 2008. aastal.

Mitu korterit on majas?

Ehitisregistri järgi on majas Sütemetsa tee 12 7 korterit.

Milline korteriühistu maja haldab?

Äriregistri ja ehitisregistri andmetel: Harku vald, Tiskre küla, Sütemetsa tee 12 korteriühistu.