Kortermaja · Tiskre küla, Harku vald

Tanni tee 18

Tanni tee 18 on 2007. aastal kasutusele võetud kortermaja, kus on 2 korterit ja eluruumide pind kokku 285 m². Maja haldab üks korteriühistu.

Korteriühistu

HinneMajaPikaajalised kohustisedRahaAruanne
–Harku vald, Tiskre küla, Tanni tee 182007 · 2 korteritaruandeid pole

Maja

Ehitusaasta
2007
Korruseid
2
Ehitusmaterjal
puit
Kortereid
2
Küte
ahiküte
Energiamärgis
  • A
  • B
  • C
  • D
  • E
  • FFkehtib kuni 21.04.2034
  • G
  • H

Korterid selles majas

Viimase 12 kuu jooksul pole selles majas ühtegi korterit müügis ega üüril olnud.

Mis on sinu korteri väärtus?

Hinnang Tanni tee 18 maja korterile sarnaste kodude järgi — tasuta ja kohe.

Hinda oma korterit

Teised majad: Tanni tee

Tanni tee 202, Tanni tee 214, Tanni tee 222, Tanni tee 242, Tanni tee 262, Tanni tee 282

Korduma kippuvad küsimused

Mis aastal on maja ehitatud?

Ehitisregistri järgi võeti Tanni tee 18 kasutusele 2007. aastal.

Mitu korterit on majas?

Ehitisregistri järgi on majas Tanni tee 18 2 korterit.

Milline korteriühistu maja haldab?

Äriregistri ja ehitisregistri andmetel: Harku vald, Tiskre küla, Tanni tee 18 korteriühistu.