Kortermaja · Tallinn

Tarja tn 6

Tarja tn 6 on 2004. aastal kasutusele võetud kortermaja, kus on 3 korterit ja eluruumide pind kokku 409 m². Maja haldab üks korteriühistu.

Maa- ja RuumiametGoogle Maps ↗

Korteriühistu

HinneMajaPikaajalised kohustisedRahaAruanne
–Tallinn, Tarja tn 62004 · 3 korteritaruandeid pole

Maja

Ehitusaasta
2004
Korruseid
2
Ehitusmaterjal
tellis
Kortereid
3
Korterite pind kokku
423 m²
Küte
ahiküte

Korterid majas: 3 × 5-toaline (keskmiselt 141 m²).

Korterid selles majas

Viimase 12 kuu jooksul pole selles majas ühtegi korterit müügis ega üüril olnud.

Mis on sinu korteri väärtus?

Aadress Tarja tn 6 on juba sisestatud — vajuta „Hinda“ ja vali oma korter. Hinnang sarnaste kodude järgi, tasuta ja kohe.

Müüd korterit aadressil Tarja tn 6? Leia maakler →

Teavita mind, kui selles majas tuleb korter müüki

Tarja tn 6

Tasuta, kõige rohkem üks kiri kuus. Saad igal ajal loobuda.

Kontakt ja juhatus

Juhatus

  • KEKaarel Ellerjuhatuse liige1 aasta 2 kuudka: Raua tn 43

Teised majad: Tarja tn

Tarja tn 2/1 // 2/2 // 2/3 // 2/44, Tarja tn 43, Tarja tn 84

Korduma kippuvad küsimused

Mis aastal on maja ehitatud?

Ehitisregistri järgi võeti Tarja tn 6 kasutusele 2004. aastal.

Mitu korterit on majas?

Ehitisregistri järgi on majas Tarja tn 6 3 korterit: 3 × 5-toaline (keskmiselt 141 m²).

Milline korteriühistu maja haldab?

Äriregistri ja ehitisregistri andmetel: Tallinn, Tarja tn 6 korteriühistu.