Kortermaja · Tartu linn, Tartu linn

Tihase tn 21a

Tihase tn 21a on 2007. aastal kasutusele võetud kortermaja, kus on 5 korterit ja eluruumide pind kokku 635 m². Maja haldab üks korteriühistu.

Juhatus

  • AAAhto Alasijuhatuse liige2 aastat 3 kuud
  • TTToomas Tarosjuhatuse liige2 aastat 3 kuud

Korteriühistu

HinneMajaPikaajalised kohustisedRahaAruanne
–Tartu linn, Tihase tn 21a2007 · 5 korteritaruandeid pole

Maja

Ehitusaasta
2007
Korruseid
2
Ehitusmaterjal
paneel
Kortereid
5
Küte
kaugküte

Korterid selles majas

Viimase 12 kuu jooksul pole selles majas ühtegi korterit müügis ega üüril olnud.

Mis on sinu korteri väärtus?

Hinnang Tihase tn 21a maja korterile sarnaste kodude järgi — tasuta ja kohe.

Hinda oma korterit

Teised majad: Tihase tn

Tihase tn 132, Tihase tn 19/12, Tihase tn 19/21, Tihase tn 19/31, Tihase tn 19/41, Tihase tn 19/51, Tihase tn 19/61, Tihase tn 19/71, Tihase tn 19/81, Tihase tn 19/91, Tihase tn 19/101, Tihase tn 2110, Tihase tn 2310, Tihase tn 346, Tihase tn 388, Tihase tn 408

Korduma kippuvad küsimused

Mis aastal on maja ehitatud?

Ehitisregistri järgi võeti Tihase tn 21a kasutusele 2007. aastal.

Mitu korterit on majas?

Ehitisregistri järgi on majas Tihase tn 21a 5 korterit.

Milline korteriühistu maja haldab?

Äriregistri ja ehitisregistri andmetel: Tartu linn, Tihase tn 21a korteriühistu.