Kortermaja · Pärnu

Uku pst 16

Uku pst 16 on 1959. aastal kasutusele võetud kortermaja, kus on 2 korterit ja eluruumide pind kokku 97 m². Maja haldab üks korteriühistu.

Korteriühistu

HinneMajaPikaajalised kohustisedRahaAruanne
–Pärnu linn, Uku pst 161959 · 2 korteritaruandeid pole

Maja

Ehitusaasta
1959
Korruseid
2
Ehitusmaterjal
plokk
Kortereid
2
Korterite pind kokku
97 m²
Lift
ei
Küte
ahiküte

Korterid majas: 2 × 2-toaline (keskmiselt 48 m²).

Korterid selles majas

Viimase 12 kuu jooksul pole selles majas ühtegi korterit müügis ega üüril olnud.

Mis on sinu korteri väärtus?

Hinnang Uku pst 16 maja korterile sarnaste kodude järgi — tasuta ja kohe.

Hinda oma korterit

Teavita mind, kui selles majas tuleb korter müüki

Uku pst 16

Tasuta, kõige rohkem üks kiri kuus. Saad igal ajal loobuda.

Teised majad: Uku pst

Uku pst 62, Uku pst 103, Uku pst 142

Korduma kippuvad küsimused

Mis aastal on maja ehitatud?

Ehitisregistri järgi võeti Uku pst 16 kasutusele 1959. aastal.

Mitu korterit on majas?

Ehitisregistri järgi on majas Uku pst 16 2 korterit: 2 × 2-toaline (keskmiselt 48 m²).

Milline korteriühistu maja haldab?

Äriregistri ja ehitisregistri andmetel: Pärnu linn, Uku pst 16 korteriühistu.