Kortermaja · Raadi alev, Tartu vald

Vahi tn 69

Vahi tn 69 on 1977. aastal kasutusele võetud kortermaja, kus on 2 korterit ja eluruumide pind kokku 103 m². Maja haldab üks korteriühistu.

Korteriühistu

HinneMajaPikaajalised kohustisedRahaAruanne
–Tartu vald, Raadi alev, Vahi tn 691977 · 2 korteritaruandeid pole

Maja

Ehitusaasta
1977
Korruseid
1
Ehitusmaterjal
tellis
Kortereid
2
Lift
ei
Küte
ahiküte

Korterid selles majas

Viimase 12 kuu jooksul pole selles majas ühtegi korterit müügis ega üüril olnud.

Mis on sinu korteri väärtus?

Hinnang Vahi tn 69 maja korterile sarnaste kodude järgi — tasuta ja kohe.

Hinda oma korterit

Teised majad: Vahi tn

Vahi tn 18, Vahi tn 34, Vahi tn 11/123, Vahi tn 11/28

Korduma kippuvad küsimused

Mis aastal on maja ehitatud?

Ehitisregistri järgi võeti Vahi tn 69 kasutusele 1977. aastal.

Mitu korterit on majas?

Ehitisregistri järgi on majas Vahi tn 69 2 korterit.

Milline korteriühistu maja haldab?

Äriregistri ja ehitisregistri andmetel: Tartu vald, Raadi alev, Vahi tn 69 korteriühistu.