Kortermaja · Luke küla, Nõo vald

Vanajärve tn 3

Vanajärve tn 3 on 1981. aastal kasutusele võetud kortermaja, kus on 12 korterit ja eluruumide pind kokku 504 m². Maja haldab üks korteriühistu.

Juhatus

  • EPEvely Petrovajuhatuse liige8 aastat 9 kuud
  • IPIndrek Pinojuhatuse liige8 aastat 9 kuud
  • RARené Aigrojuhatuse liige6 aastat 7 kuud

Korteriühistu

HinneMajaPikaajalised kohustisedRahaAruanne
CNõo vald, Luke küla, Vanajärve tn 31981 · 12 korterit0 €27 464 €2025

Maja

Ehitusaasta
1981
Korruseid
2
Kortereid
12
Lift
ei
Küte
ahiküte

Korterid selles majas

Viimase 12 kuu jooksul on selles majas müügis olnud 1 korter, küsitud hind 1298 €–1298 € ruutmeetri kohta.

Maaklerid, kes on selles majas kortereid pakkunud

Mis on sinu korteri väärtus?

Hinnang Vanajärve tn 3 maja korterile sarnaste kodude järgi — tasuta ja kohe.

Hinda oma korterit

Teised majad: Vanajärve tn

Vanajärve tn 14, Vanajärve tn 44, Vanajärve tn 54, Vanajärve tn 74

Korduma kippuvad küsimused

Mis aastal on maja ehitatud?

Ehitisregistri järgi võeti Vanajärve tn 3 kasutusele 1981. aastal.

Mitu korterit on majas?

Ehitisregistri järgi on majas Vanajärve tn 3 12 korterit.

Milline korteriühistu maja haldab?

Äriregistri ja ehitisregistri andmetel: Nõo vald, Luke küla, Vanajärve tn 3 korteriühistu.