Kortermaja · Sillamäe linn

Kesk tn 17

Kesk tn 17 on 1952. aastal kasutusele võetud kortermaja, kus on 12 korterit ja eluruumide pind kokku 859 m². Maja haldab üks korteriühistu.

Juhatus

Korteriühistu

HinneMajaPikaajalised kohustisedRahaAruanne
CSillamäe linn, Kesk tn 171952 · 12 korterit981 €2923 €2025

Maja

Ehitusaasta
1952
Korruseid
2
Ehitusmaterjal
paneel
Kortereid
12
Lift
ei
Küte
kaugküte

Korterid selles majas

Viimase 12 kuu jooksul on selles majas müügis olnud 1 korter, küsitud hind 275 €–275 € ruutmeetri kohta.

Piirkonna maaklerid: Sillamäe · Korterite hinnad: Sillamäe

Mis on sinu korteri väärtus?

Hinnang Kesk tn 17 maja korterile sarnaste kodude järgi — tasuta ja kohe.

Hinda oma korterit

Teised majad: Kesk tn

Kesk tn 145, Kesk tn 560, Kesk tn 745, Kesk tn 9100, Kesk tn 1318, Kesk tn 1425, Kesk tn 1518, Kesk tn 1625, Kesk tn 1815, Kesk tn 2015, Kesk tn 2214, Kesk tn 2512, Kesk tn 2920, Kesk tn 314, Kesk tn 334, Kesk tn 3511, Kesk tn 3712, Kesk tn 39a60, Kesk tn 4148, Kesk tn 4332, Kesk tn 4548, Kesk tn 4730, Kesk tn 4948, Kesk tn 5132, Kesk tn 5364, Kesk tn 5580, Kesk tn 5732, Kesk tn 5962, Kesk tn 6332

Korduma kippuvad küsimused

Mis aastal on maja ehitatud?

Ehitisregistri järgi võeti Kesk tn 17 kasutusele 1952. aastal.

Mitu korterit on majas?

Ehitisregistri järgi on majas Kesk tn 17 12 korterit.

Milline korteriühistu maja haldab?

Äriregistri ja ehitisregistri andmetel: Sillamäe linn, Kesk tn 17 korteriühistu.