Kortermaja · Kohtla-Järve linn

Toome pst 16

Toome pst 16 on 1979. aastal kasutusele võetud kortermaja, kus on 30 korterit ja eluruumide pind kokku 1544 m². Maja haldab üks korteriühistu.

Juhatus

  • BKBoriss Karjaginjuhatuse liige8 aastat 9 kuud
  • MMMaria Mahhalovajuhatuse liige8 aastat 9 kuud
  • NKNatalja Karjaginajuhatuse liige8 aastat 9 kuud
  • RLRaigo Lembinenjuhatuse liige8 aastat 9 kuud

Korteriühistu

HinneMajaPikaajalised kohustisedRahaAruanne
EKohtla-Järve linn, Toome pst 161979 · 30 korterit0 €5204 €2025

Maja

Ehitusaasta
1979
Korruseid
5
Ehitusmaterjal
paneel
Kortereid
30
Lift
ei
Küte
kaugküte

Korterid selles majas

Viimase 12 kuu jooksul pole selles majas ühtegi korterit müügis ega üüril olnud.

Mis on sinu korteri väärtus?

Hinnang Toome pst 16 maja korterile sarnaste kodude järgi — tasuta ja kohe.

Hinda oma korterit

Teised majad: Toome pst

Toome pst 130, Toome pst 328, Toome pst 528, Toome pst 670, Toome pst 758, Toome pst 865, Toome pst 928, Toome pst 1259, Toome pst 1459, Toome pst 1860, Toome pst 2054

Korduma kippuvad küsimused

Mis aastal on maja ehitatud?

Ehitisregistri järgi võeti Toome pst 16 kasutusele 1979. aastal.

Mitu korterit on majas?

Ehitisregistri järgi on majas Toome pst 16 30 korterit.

Milline korteriühistu maja haldab?

Äriregistri ja ehitisregistri andmetel: Kohtla-Järve linn, Toome pst 16 korteriühistu.