Kortermaja · Pärnu linn, Pärnu linn

Uus-Sauga tn 41

Uus-Sauga tn 41 on 1999. aastal kasutusele võetud kortermaja, kus on 36 korterit ja eluruumide pind kokku 1573 m². Maja haldab üks korteriühistu.

Juhatus

Korteriühistu

HinneMajaPikaajalised kohustisedRahaAruanne
APärnu linn, Uus-Sauga tn 411999 · 36 korterit31 923 €3355 €2025

Maja

Ehitusaasta
1999
Korruseid
4
Ehitusmaterjal
plokk
Kortereid
36
Lift
ei
Küte
kaugküte
Energiamärgis
  • A
  • B
  • CCkehtib kuni 11.04.2035
  • D
  • E
  • F
  • G
  • H

Korterid selles majas

Viimase 12 kuu jooksul pole selles majas ühtegi korterit müügis ega üüril olnud.

Mis on sinu korteri väärtus?

Hinnang Uus-Sauga tn 41 maja korterile sarnaste kodude järgi — tasuta ja kohe.

Hinda oma korterit

Teised majad: Uus-Sauga tn

Uus-Sauga tn 15, Uus-Sauga tn 34, Uus-Sauga tn 3a2, Uus-Sauga tn 75, Uus-Sauga tn 83, Uus-Sauga tn 8a8, Uus-Sauga tn 10/16, Uus-Sauga tn 10a4, Uus-Sauga tn 10b4, Uus-Sauga tn 232, Uus-Sauga tn 254, Uus-Sauga tn 272, Uus-Sauga tn 283, Uus-Sauga tn 323, Uus-Sauga tn 3612, Uus-Sauga tn 3812, Uus-Sauga tn 38b32, Uus-Sauga tn 3936, Uus-Sauga tn 39a36, Uus-Sauga tn 404, Uus-Sauga tn 41a36, Uus-Sauga tn 424, Uus-Sauga tn 444, Uus-Sauga tn 464

Korduma kippuvad küsimused

Mis aastal on maja ehitatud?

Ehitisregistri järgi võeti Uus-Sauga tn 41 kasutusele 1999. aastal.

Mitu korterit on majas?

Ehitisregistri järgi on majas Uus-Sauga tn 41 36 korterit.

Milline korteriühistu maja haldab?

Äriregistri ja ehitisregistri andmetel: Pärnu linn, Uus-Sauga tn 41 korteriühistu.