1Estate Kinnisvara

kinnisvaramaakler · 1Estate Kinnisvara

5

aktiivset kuulutust

Millega 1Estate tegeleb

1Estate Kinnisvara on 1Estate Kinnisvara kinnisvaramaakler, kellel on praegu 5 aktiivset müügikuulutust. Allpool on piirkonnad, kus ta kõige aktiivsemalt tegutseb — päris turuandmete põhjal.

1Estate Kinnisvara vahendab peamiselt kortereid ja ridaelamuid.

LiikKuulutusi
Korterid3 kuulutust
Ridaelamud2 kuulutust
Kuidas me kuulutusi loeme?

Kuulutuste arv näitab unikaalseid järelturu müügiobjekte: sama objekti kuulutused eri portaalides loeme üheks ning uusarenduste ja ostusoovide kuulutusi ei arvesta — leiamaakler.ee keskendub järelturu kinnisvarale. Loe lähemalt metoodikast →

Piirkonnad, kus maakler tegutseb

Korduma kippuvad küsimused

Millistes piirkondades 1Estate Kinnisvara tegutseb?

1Estate Kinnisvara on praegu aktiivne mitmes piirkonnas: Kitseküla, Tallinn (1 kuulutus); Sikupilli, Tallinn (1 kuulutus); Tondi, Tallinn (1 kuulutus).

Mis tüüpi kinnisvara 1Estate Kinnisvara vahendab?

Peamiselt kortereid ja ridaelamuid. Kokku on tal praegu 5 aktiivset müügikuulutust.

Kuidas panna 1Estate Kinnisvara oma kinnisvara müüma?

Sisesta oma kinnisvara aadress leiamaakler.ee otsingusse — saadame päringu otse maaklerile 1Estate Kinnisvara ja teistele sinu lähedal tegutsevatele tippmaakleritele. Võrdle pakkumisi ja vali sobivaim.

Miks erineb kuulutuste arv portaalis nähtavast?

leiamaakler.ee keskendub järelturu kinnisvarale. Kuulutuste arv näitab unikaalseid müügiobjekte: sama objekti kuulutused eri portaalides loeme üheks ning uusarenduste ja ostusoovide kuulutusi ei arvesta. Seetõttu võib siinne arv olla väiksem kui üksikus portaalis kuvatav.