Karin Kangur
kinnisvaramaakler · Arco Vara Kinnisvarabüroo OÜ
3
aktiivset kuulutust
Millega Karin tegeleb
Karin Kangur on Arco Vara Kinnisvarabüroo OÜ kinnisvaramaakler, kellel on praegu 3 aktiivset müügikuulutust. Allpool on piirkonnad, kus ta kõige aktiivsemalt tegutseb — päris turuandmete põhjal.
Karin Kangur vahendab peamiselt maju ja kortereid.
| Liik | Kuulutusi |
|---|---|
| Majad | 2 kuulutust |
| Korterid | 1 kuulutus |
Kuidas me kuulutusi loeme?
Kuulutuste arv näitab unikaalseid järelturu müügiobjekte: sama objekti kuulutused eri portaalides loeme üheks ning uusarenduste ja ostusoovide kuulutusi ei arvesta — leiamaakler.ee keskendub järelturu kinnisvarale. Loe lähemalt metoodikast →
Piirkonnad, kus maakler tegutseb
Korduma kippuvad küsimused
Millistes piirkondades Karin Kangur tegutseb?
Karin Kangur on praegu aktiivne mitmes piirkonnas: Kesklinn, Tartu (1 kuulutus).
Mis tüüpi kinnisvara Karin Kangur vahendab?
Peamiselt maju ja kortereid. Kokku on tal praegu 3 aktiivset müügikuulutust.
Kuidas panna Karin Kangur oma kinnisvara müüma?
Sisesta oma kinnisvara aadress leiamaakler.ee otsingusse — saadame päringu otse maaklerile Karin Kangur ja teistele sinu lähedal tegutsevatele tippmaakleritele. Võrdle pakkumisi ja vali sobivaim.
Miks erineb kuulutuste arv portaalis nähtavast?
leiamaakler.ee keskendub järelturu kinnisvarale. Kuulutuste arv näitab unikaalseid müügiobjekte: sama objekti kuulutused eri portaalides loeme üheks ning uusarenduste ja ostusoovide kuulutusi ei arvesta. Seetõttu võib siinne arv olla väiksem kui üksikus portaalis kuvatav.