Kelly Roomets

Kinnisvaramaakler · Minu Linn Kinnisvara OÜ

Eesti, inglise ja vene keel

10· Eesti mediaan 7

aktiivset kuulutust

6· Eesti mediaan 3

müüdud 6 kuuga

#1

Kassisaba, Tallinn

49 maaklerist

Aktiivsed kuulutused · 10

Müüdud 6 kuuga · 6

  • Tartu mnt, Kompassi234 000 €Korter · 40 m²müüdi 22 nädalaga
  • Männimetsa tee, Raeküla95 000 €Maja · 222 m²müüdi 15 nädalaga
  • Vasara tn, Kopli115 000 €Korter · 40 m²müüdi 13 nädalaga
  • Karja tn, Kesklinn51 000 €Korter · 25 m²müüdi 11 nädalaga
  • Vabriku tn, Mõisaküla75 000 €Maja · 55 m²müüdi 5 nädalaga
  • Orase tn, Pelgulinn150 000 €Korter · 46 m²müüdi 5 nädalaga

Piirkonnad, kus maakler tegutseb

Tegutseb ka siin: Mustamäe, TallinnKalamaja, Tallinn

Millega Kelly tegeleb

Kelly Roomets on Minu Linn Kinnisvara OÜ kinnisvaramaakler, kellel on praegu 5 aktiivset müügikuulutust ja 5 üürikuulutust.

Kelly Roomets vahendab peamiselt kortereid, maju ja krunte. Parim koht leiamaakler.ee maaklerite edetabelis: #1 — Kassisaba, Tallinn.

LiikKuulutusiTüüpiline hind
Korterid3 kuulutust182 000 €
Majad1 kuulutus—
Krundid1 kuulutus—
Korterid · üür5 kuulutust350 € / kuu

Teised maaklerid

Minu Linn Kinnisvara OÜ

Aktiivseimad: Kassisaba, Tallinn

Korduma kippuvad küsimused

Kui palju on Kelly Roomets viimase 6 kuu jooksul müünud?

Viimase 6 kuu jooksul on Kelly Roomets müünud 6 objekti.

Millistes piirkondades Kelly Roomets tegutseb?

Kelly Roomets on praegu aktiivne mitmes piirkonnas: Kesklinn, Pärnu (3 kuulutust); Kassisaba, Tallinn (2 kuulutust); Mustamäe, Tallinn (1 kuulutus); Kalamaja, Tallinn (1 kuulutus). leiamaakler.ee maaklerite edetabelis on Kelly Roomets piirkonnas Kassisaba, Tallinn kohal #1 (49 maakleri seast).

Mis tüüpi kinnisvara Kelly Roomets vahendab?

Peamiselt kortereid, maju ja krunte. Kokku on tal praegu 5 aktiivset müügikuulutust ja 5 üürikuulutust. Tüüpiline hind: korterid 182 000 €.

Mis keeltes Kelly Roomets suhtleb?

Kelly Roomets suhtleb klientidega järgmistes keeltes: eesti, inglise ja vene keel.

Kas Kelly Roomets saab minu kinnisvara müüa?

Sisesta oma kinnisvara aadress leiamaakler.ee otsingusse — saadame päringu otse maaklerile Kelly Roomets ja teistele sinu lähedal tegutsevatele tippmaakleritele. Võrdle pakkumisi ja vali sobivaim.

Miks erineb kuulutuste arv portaalis nähtavast?

leiamaakler.ee keskendub järelturu kinnisvarale. Kuulutuste arv näitab unikaalseid müügiobjekte: sama objekti kuulutused eri portaalides loeme üheks ning uusarenduste ja ostusoovide kuulutusi ei arvesta. Seetõttu võib siinne arv olla väiksem kui üksikus portaalis kuvatav.