Oliver Parra

Kinnisvaramaakler · Teie Kinnisvara OÜ

Eesti, inglise ja vene keel

42· Eesti mediaan 7

aktiivset kuulutust

Top 2% maakleritest

14· Eesti mediaan 3

müüdud 6 kuuga

100%· Eesti mediaan 83%

lõppenud kuulutustest müüdi

31 päeva· Eesti mediaan 37

mediaan müügiaeg

#1

Keldrimäe, Tallinn

83 maaklerist

Aktiivsed kuulutused · 42

Müüdud 6 kuuga · 14

  • Sauki tee, Peetri240 000 €Krunt · 1 365 m²müüdi 22 nädalaga
  • Möldre tee, Pääsküla245 000 €Korter · 76 m²müüdi 5 nädalaga
  • A. H. Tammsaare tee, Mustamäe150 000 €Korter · 64 m²müüdi 10 nädalaga
  • Liiva tee, Järveküla450 000 €Ridaelamu · 117 m²müüdi 2 nädalaga
  • Tehnika tn, Kassisaba153 000 €Korter · 44 m²müüdi 2 nädalaga
  • Hansu tn, Tiskre215 000 €Korter · 56 m²müüdi 4 nädalaga
  • Paekaare tn, Pae90 000 €Korter · 33 m²müüdi 4 nädalaga
  • Majaka tn, Sikupilli115 000 €Korter · 37 m²müüdi 8 nädalaga

Piirkonnad, kus maakler tegutseb

Tegutseb ka siin: Kalamaja, TallinnVanalinn, TallinnRaua, TallinnUus Maailm, TallinnKitseküla, TallinnKadriorg, TallinnKarjamaa, TallinnMänniku, TallinnKose, Tallinn

Millega Oliver tegeleb

Oliver Parra on Teie Kinnisvara OÜ kinnisvaramaakler, kellel on praegu 14 aktiivset müügikuulutust ja 28 üürikuulutust.

Oliver Parra vahendab peamiselt kortereid, ridaelamuid ja maju. Parim koht leiamaakler.ee maaklerite edetabelis: #1 — Keldrimäe, Tallinn.

LiikKuulutusiTüüpiline hind
Korterid8 kuulutust247 900 €
Majad2 kuulutust449 000 €
Krundid2 kuulutust—
Ridaelamud2 kuulutust439 900 €
Korterid · üür27 kuulutust900 € / kuu
Ridaelamud · üür1 kuulutus—

Teised maaklerid

Teie Kinnisvara OÜ

Aktiivseimad: Keldrimäe, Tallinn

Korduma kippuvad küsimused

Kui palju on Oliver Parra viimase 6 kuu jooksul müünud?

Viimase 6 kuu jooksul on Oliver Parra müünud 14 objekti. Mediaan müügiaeg oli 31 päeva.

Millistes piirkondades Oliver Parra tegutseb?

Oliver Parra on praegu aktiivne mitmes piirkonnas: Keldrimäe, Tallinn (8 kuulutust); Kalamaja, Tallinn (3 kuulutust); Vanalinn, Tallinn (3 kuulutust); Sadama, Tallinn (2 kuulutust). leiamaakler.ee maaklerite edetabelis on Oliver Parra piirkonnas Keldrimäe, Tallinn kohal #1 (83 maakleri seast).

Mis tüüpi kinnisvara Oliver Parra vahendab?

Peamiselt kortereid, ridaelamuid ja maju. Kokku on tal praegu 14 aktiivset müügikuulutust ja 28 üürikuulutust. Tüüpiline hind: korterid 247 900 €, majad 449 000 €, ridaelamud 439 900 €.

Millise vahendustasuga Oliver Parra töötab?

Vahendustasu on 2%.

Mis keeltes Oliver Parra suhtleb?

Oliver Parra suhtleb klientidega järgmistes keeltes: eesti, inglise ja vene keel.

Kas Oliver Parra saab minu kinnisvara müüa?

Sisesta oma kinnisvara aadress leiamaakler.ee otsingusse — saadame päringu otse maaklerile Oliver Parra ja teistele sinu lähedal tegutsevatele tippmaakleritele. Võrdle pakkumisi ja vali sobivaim.

Miks erineb kuulutuste arv portaalis nähtavast?

leiamaakler.ee keskendub järelturu kinnisvarale. Kuulutuste arv näitab unikaalseid müügiobjekte: sama objekti kuulutused eri portaalides loeme üheks ning uusarenduste ja ostusoovide kuulutusi ei arvesta. Seetõttu võib siinne arv olla väiksem kui üksikus portaalis kuvatav.