Kortermaja · Pärnu linn, Pärnu linn

Esplanaadi tn 18

Esplanaadi tn 18 on 1999. aastal kasutusele võetud kortermaja, kus on 6 korterit ja eluruumide pind kokku 261 m². Maja haldab üks korteriühistu.

Korteriühistu

HinneMajaPikaajalised kohustisedRahaAruanne
–Pärnu linn, Esplanaadi tn 181999 · 6 korteritaruandeid pole

Maja

Ehitusaasta
1999
Korruseid
2
Ehitusmaterjal
puit
Kortereid
6
Lift
ei
Küte
ahiküte

Korterid selles majas

Viimase 12 kuu jooksul pole selles majas ühtegi korterit müügis ega üüril olnud.

Mis on sinu korteri väärtus?

Hinnang Esplanaadi tn 18 maja korterile sarnaste kodude järgi — tasuta ja kohe.

Hinda oma korterit

Teised majad: Esplanaadi tn

Esplanaadi tn 13, Esplanaadi tn 2/14, Esplanaadi tn 2a40, Esplanaadi tn 37, Esplanaadi tn 58, Esplanaadi tn 6/14, Esplanaadi tn 7/16, Esplanaadi tn 7/22, Esplanaadi tn 114, Esplanaadi tn 174, Esplanaadi tn 194, Esplanaadi tn 204, Esplanaadi tn 212, Esplanaadi tn 234, Esplanaadi tn 254, Esplanaadi tn 288, Esplanaadi tn 29, Esplanaadi tn 404

Korduma kippuvad küsimused

Mis aastal on maja ehitatud?

Ehitisregistri järgi võeti Esplanaadi tn 18 kasutusele 1999. aastal.

Mitu korterit on majas?

Ehitisregistri järgi on majas Esplanaadi tn 18 6 korterit.

Milline korteriühistu maja haldab?

Äriregistri ja ehitisregistri andmetel: Pärnu linn, Esplanaadi tn 18 korteriühistu.