Kortermaja · Tallinn

Kannikese tn 3

Kannikese tn 3 on 1940. aastal kasutusele võetud kortermaja, kus on 9 korterit ja eluruumide pind kokku 252 m². Maja haldab üks korteriühistu.

Juhatus

  • KPKaspar Paasjuhatuse liige8 aastat 9 kuud
  • KKKristel Käosaarjuhatuse liige8 aastat 9 kuud

Korteriühistu

HinneMajaPikaajalised kohustisedRahaAruanne
–Tallinn, Kannikese tn 31940 · 9 korterit0 €14 852 €2023

Maja

Ehitusaasta
1940
Korruseid
3
Ehitusmaterjal
puit
Kortereid
9
Lift
ei
Küte
ahiküte

Korterid selles majas

Viimase 12 kuu jooksul pole selles majas ühtegi korterit müügis ega üüril olnud.

Mis on sinu korteri väärtus?

Hinnang Kannikese tn 3 maja korterile sarnaste kodude järgi — tasuta ja kohe.

Hinda oma korterit

Teised majad: Kannikese tn

Kannikese tn 48, Kannikese tn 54, Kannikese tn 68, Kannikese tn 84, Kannikese tn 98, Kannikese tn 108, Kannikese tn 118, Kannikese tn 124

Korduma kippuvad küsimused

Mis aastal on maja ehitatud?

Ehitisregistri järgi võeti Kannikese tn 3 kasutusele 1940. aastal.

Mitu korterit on majas?

Ehitisregistri järgi on majas Kannikese tn 3 9 korterit.

Milline korteriühistu maja haldab?

Äriregistri ja ehitisregistri andmetel: Tallinn, Kannikese tn 3 korteriühistu.