Kortermaja · Uuesalu küla, Rae vald

Kitse tee 28

Kitse tee 28 on 2007. aastal kasutusele võetud kortermaja, kus on 2 korterit ja eluruumide pind kokku 247 m². Maja haldab üks korteriühistu.

Korteriühistu

HinneMajaPikaajalised kohustisedRahaAruanne
–Rae vald, Uuesalu küla, Kitse tee 282007 · 2 korteritaruandeid pole

Maja

Ehitusaasta
2007
Korruseid
2
Ehitusmaterjal
paneel
Kortereid
2
Küte
ahiküte
Energiamärgis
  • A
  • B
  • CC
  • D
  • E
  • F
  • G
  • H

Korterid selles majas

Viimase 12 kuu jooksul pole selles majas ühtegi korterit müügis ega üüril olnud.

Mis on sinu korteri väärtus?

Hinnang Kitse tee 28 maja korterile sarnaste kodude järgi — tasuta ja kohe.

Hinda oma korterit

Teised majad: Kitse tee

Kitse tee 16, Kitse tee 22, Kitse tee 36, Kitse tee 42, Kitse tee 56, Kitse tee 62, Kitse tee 82, Kitse tee 102, Kitse tee 122, Kitse tee 142, Kitse tee 162, Kitse tee 182, Kitse tee 202, Kitse tee 222, Kitse tee 242, Kitse tee 262

Korduma kippuvad küsimused

Mis aastal on maja ehitatud?

Ehitisregistri järgi võeti Kitse tee 28 kasutusele 2007. aastal.

Mitu korterit on majas?

Ehitisregistri järgi on majas Kitse tee 28 2 korterit.

Milline korteriühistu maja haldab?

Äriregistri ja ehitisregistri andmetel: Rae vald, Uuesalu küla, Kitse tee 28 korteriühistu.