Kortermaja · Tartu linn, Tartu linn

Kooli tn 13

Kooli tn 13 on 1977. aastal kasutusele võetud kortermaja, kus on 10 korterit ja eluruumide pind kokku 604 m². Maja haldab üks korteriühistu.

Korteriühistu

HinneMajaPikaajalised kohustisedRahaAruanne
–Tartu linn, Kooli tn 131977 · 10 korteritaruandeid pole

Maja

Ehitusaasta
1977
Korruseid
3
Ehitusmaterjal
raudbetoon (monoliitne)
Kortereid
10
Lift
ei
Küte
kaugküte

Korterid selles majas

Üürile pakuti 1 korter hinnaga 450 € kuus.

Piirkonna maaklerid: Vaksali · Korterite hinnad: Vaksali

Maaklerid, kes on selles majas kortereid pakkunud

Mis on sinu korteri väärtus?

Hinnang Kooli tn 13 maja korterile sarnaste kodude järgi — tasuta ja kohe.

Hinda oma korterit

Teised majad: Kooli tn

Kooli tn 14, Kooli tn 212, Kooli tn 710, Kooli tn 94, Kooli tn 117, Kooli tn 126, Kooli tn 189, Kooli tn 1910, Kooli tn 208, Kooli tn 229, Kooli tn 2410, Kooli tn 2610, Kooli tn 309, Kooli tn 3415, Kooli tn 362, Kooli tn 389, Kooli tn 404, Kooli tn 445

Korduma kippuvad küsimused

Mis aastal on maja ehitatud?

Ehitisregistri järgi võeti Kooli tn 13 kasutusele 1977. aastal.

Mitu korterit on majas?

Ehitisregistri järgi on majas Kooli tn 13 10 korterit.

Milline korteriühistu maja haldab?

Äriregistri ja ehitisregistri andmetel: Tartu linn, Kooli tn 13 korteriühistu.