Kortermaja · Jõhvi linn, Jõhvi vald

Narva mnt 40

Narva mnt 40 on 1987. aastal kasutusele võetud kortermaja, kus on 58 korterit ja eluruumide pind kokku 2197 m². Maja haldab üks korteriühistu.

Juhatus

Korteriühistu

HinneMajaPikaajalised kohustisedRahaAruanne
BJõhvi vald, Jõhvi linn, Narva mnt 401987 · 58 korterit0 €4185 €2025

Maja

Ehitusaasta
1987
Korruseid
5
Ehitusmaterjal
tellis
Kortereid
58
Lift
ei
Küte
kaugküte
Energiamärgis
  • A
  • B
  • C
  • DDkehtib kuni 06.11.2031
  • E
  • F
  • G
  • H

Korterid selles majas

Viimase 12 kuu jooksul on selles majas müügis olnud 2 korterit, küsitud hind 537 €–713 € ruutmeetri kohta. Üürile pakuti 3 korterit hinnaga 105 €–200 € kuus.

Maaklerid, kes on selles majas kortereid pakkunud

Mis on sinu korteri väärtus?

Hinnang Narva mnt 40 maja korterile sarnaste kodude järgi — tasuta ja kohe.

Hinda oma korterit

Teised majad: Narva mnt

Narva mnt 19, Narva mnt 336, Narva mnt 39, Narva mnt 536, Narva mnt 735, Narva mnt 932, Narva mnt 1124, Narva mnt 1355, Narva mnt 1323, Narva mnt 159, Narva mnt 178, Narva mnt 2218, Narva mnt 2360, Narva mnt 2535, Narva mnt 2645, Narva mnt 2845, Narva mnt 2985, Narva mnt 3045, Narva mnt 3145, Narva mnt 3345, Narva mnt 3545, Narva mnt 3785, Narva mnt 3836, Narva mnt 3945, Narva mnt 4145, Narva mnt 4345, Narva mnt 448, Narva mnt 4584, Narva mnt 4744, Narva mnt 488, Narva mnt 4960, Narva mnt 68/1 // 68/22, Narva mnt 8076, Narva mnt 8276, Narva mnt 8475, Narva mnt 1176

Korduma kippuvad küsimused

Mis aastal on maja ehitatud?

Ehitisregistri järgi võeti Narva mnt 40 kasutusele 1987. aastal.

Mitu korterit on majas?

Ehitisregistri järgi on majas Narva mnt 40 58 korterit.

Milline korteriühistu maja haldab?

Äriregistri ja ehitisregistri andmetel: Jõhvi vald, Jõhvi linn, Narva mnt 40 korteriühistu.