Kortermaja · Assaku alevik, Rae vald

Ööbiku tee 8

Ööbiku tee 8 on 2018. aastal kasutusele võetud kortermaja, kus on 2 korterit ja eluruumide pind kokku 274 m². Maja haldab üks korteriühistu.

Korteriühistu

HinneMajaPikaajalised kohustisedRahaAruanne
–Rae vald, Assaku alevik, Ööbiku tee 82018 · 2 korteritaruandeid pole

Maja

Ehitusaasta
2018
Korruseid
2
Ehitusmaterjal
plokk
Kortereid
2
Küte
ahiküte

Korterid selles majas

Viimase 12 kuu jooksul pole selles majas ühtegi korterit müügis ega üüril olnud.

Mis on sinu korteri väärtus?

Hinnang Ööbiku tee 8 maja korterile sarnaste kodude järgi — tasuta ja kohe.

Hinda oma korterit

Teised majad: Ööbiku tee

Ööbiku tee 1b6, Ööbiku tee 25, Ööbiku tee 45

Korduma kippuvad küsimused

Mis aastal on maja ehitatud?

Ehitisregistri järgi võeti Ööbiku tee 8 kasutusele 2018. aastal.

Mitu korterit on majas?

Ehitisregistri järgi on majas Ööbiku tee 8 2 korterit.

Milline korteriühistu maja haldab?

Äriregistri ja ehitisregistri andmetel: Rae vald, Assaku alevik, Ööbiku tee 8 korteriühistu.