Kortermaja · Tallinn

Puhangu tn 69

Puhangu tn 69 on 1961. aastal kasutusele võetud kortermaja, kus on 24 korterit ja eluruumide pind kokku 1333 m². Maja haldab üks korteriühistu.

Juhatus

  • AŽAnna Žukovskajajuhatuse liige8 aastat 9 kuudka: Koidu tn 10, Vihuri tn 7
  • JPJelena Pchelajuhatuse liige7 aastat
  • SGSvetlana Giltsjuhatuse liige1 aasta 6 kuud

Korteriühistu

HinneMajaPikaajalised kohustisedRahaAruanne
BTallinn, Puhangu tn 691961 · 24 korterit0 €11 244 €2025

Maja

Ehitusaasta
1961
Korruseid
5
Ehitusmaterjal
tellis
Kortereid
24
Lift
ei
Küte
kaugküte
Energiamärgis
  • A
  • B
  • CC
  • D
  • E
  • F
  • G
  • H

Korterid selles majas

Viimase 12 kuu jooksul pole selles majas ühtegi korterit müügis ega üüril olnud.

Mis on sinu korteri väärtus?

Hinnang Puhangu tn 69 maja korterile sarnaste kodude järgi — tasuta ja kohe.

Hinda oma korterit

Teised majad: Puhangu tn

Puhangu tn 248, Puhangu tn 448, Puhangu tn 4a120, Puhangu tn 648, Puhangu tn 8149, Puhangu tn 10154, Puhangu tn 1285, Puhangu tn 1455, Puhangu tn 2485, Puhangu tn 2632, Puhangu tn 2860, Puhangu tn 3060, Puhangu tn 3254, Puhangu tn 3448, Puhangu tn 53119, Puhangu tn 5560, Puhangu tn 5990, Puhangu tn 6160, Puhangu tn 6389, Puhangu tn 6560, Puhangu tn 6790, Puhangu tn 7328, Puhangu tn 7728, Puhangu tn 8730

Korduma kippuvad küsimused

Mis aastal on maja ehitatud?

Ehitisregistri järgi võeti Puhangu tn 69 kasutusele 1961. aastal.

Mitu korterit on majas?

Ehitisregistri järgi on majas Puhangu tn 69 24 korterit.

Milline korteriühistu maja haldab?

Äriregistri ja ehitisregistri andmetel: Tallinn, Puhangu tn 69 korteriühistu.