Kortermaja · Tallinn

Salme tn 22

Salme tn 22 on 1929. aastal kasutusele võetud kortermaja, kus on 12 korterit ja eluruumide pind kokku 527 m². Maja haldab üks korteriühistu.

Juhatus

  • AVAxel Vaherjuhatuse liige8 aastat 9 kuud
  • SESilver Eenmajuhatuse liige8 aastat 9 kuud

Korteriühistu

HinneMajaPikaajalised kohustisedRahaAruanne
CTallinn, Salme tn 221929 · 12 korterit0 €19 013 €2025

Maja

Ehitusaasta
1929
Korruseid
3
Ehitusmaterjal
puit
Kortereid
12
Lift
ei
Küte
ahiküte

Korterid selles majas

Viimase 12 kuu jooksul pole selles majas ühtegi korterit müügis ega üüril olnud.

Mis on sinu korteri väärtus?

Hinnang Salme tn 22 maja korterile sarnaste kodude järgi — tasuta ja kohe.

Hinda oma korterit

Teised majad: Salme tn

Salme tn 312, Salme tn 4/116, Salme tn 4/211, Salme tn 510, Salme tn 621, Salme tn 79, Salme tn 1514, Salme tn 1713, Salme tn 1912, Salme tn 2112, Salme tn 239, Salme tn 2413, Salme tn 2510, Salme tn 2620, Salme tn 2711, Salme tn 283, Salme tn 2911, Salme tn 3111, Salme tn 34/17, Salme tn 34/22, Salme tn 358, Salme tn 36/18, Salme tn 36/28, Salme tn 3810, Salme tn 398, Salme tn 4011, Salme tn 418, Salme tn 428, Salme tn 43/18, Salme tn 43/24, Salme tn 4416, Salme tn 457, Salme tn 469, Salme tn 46 // Uus-Kalamaja tn 1913, Salme tn 4710, Salme tn 498

Korduma kippuvad küsimused

Mis aastal on maja ehitatud?

Ehitisregistri järgi võeti Salme tn 22 kasutusele 1929. aastal.

Mitu korterit on majas?

Ehitisregistri järgi on majas Salme tn 22 12 korterit.

Milline korteriühistu maja haldab?

Äriregistri ja ehitisregistri andmetel: Tallinn, Salme tn 22 korteriühistu.