Kortermaja · Tallinn

Sõpruse pst 232

Sõpruse pst 232 on 1968. aastal kasutusele võetud kortermaja, kus on 144 korterit ja eluruumide pind kokku 7544 m². Maja haldab üks korteriühistu.

Juhatus

  • ETEne Treppjuhatuse liige2 aastat 1 kuu
  • JGJuri Ganjukovjuhatuse liige8 aastat 9 kuud
  • MKMari Kadakasjuhatuse liige8 aastat 9 kuud
  • OFOlga Filkovajuhatuse liige2 aastat 1 kuu
  • PMPolina Morozovajuhatuse liige8 aastat 9 kuud

Korteriühistu

HinneMajaPikaajalised kohustisedRahaAruanne
CTallinn, Sõpruse pst 2321968 · 144 korterit320 802 €28 427 €2025

Maja

Ehitusaasta
1968
Korruseid
9
Ehitusmaterjal
paneel
Kortereid
144
Lift
jah
Küte
kaugküte

Tööd majas

Allikas: selle maja korterite müügikuulutused. Need on müüjate ja maaklerite väited, mida me ei ole kontrollinud, ning need võivad olla ebatäpsed või puudulikud. Kindla info annab korteriühistu juhatus.

  • Fassaad
  • Katus
  • Torustik
  • Küttesüsteem
  • Ventilatsioon
  • Aknad
  • Elekter
  • Lift
  • Trepikoda
  • Rõdud
  • Kelder
  • Välisuksed
Kuulutustes on kirjas
  • „Vahetatud kanalisatsiooni püstik“ · 1 korteri kuulutus
Energiamärgis
  • A
  • B
  • C
  • D
  • EE
  • F
  • G
  • H

Korterid selles majas

Viimase 12 kuu jooksul on selles majas müügis olnud 5 korterit, küsitud hind 2150 €–2993 € ruutmeetri kohta. Üürile pakuti 1 korter hinnaga 200 € kuus.

Piirkonna maaklerid: Mustamäe · Korterite hinnad: Mustamäe

Maaklerid, kes on selles majas kortereid pakkunud

Mis on sinu korteri väärtus?

Hinnang Sõpruse pst 232 maja korterile sarnaste kodude järgi — tasuta ja kohe.

Hinda oma korterit

Teised majad: Sõpruse pst

Sõpruse pst 432, Sõpruse pst 631, Sõpruse pst 1016, Sõpruse pst 1416, Sõpruse pst 1710, Sõpruse pst 1910, Sõpruse pst 221, Sõpruse pst 2556, Sõpruse pst 2938, Sõpruse pst 3024, Sõpruse pst 3146, Sõpruse pst 3351, Sõpruse pst 4033, Sõpruse pst 4430, Sõpruse pst 159b26, Sõpruse pst 16372, Sõpruse pst 16790, Sõpruse pst 16972, Sõpruse pst 17052, Sõpruse pst 17245, Sõpruse pst 17389, Sõpruse pst 17970, Sõpruse pst 18672, Sõpruse pst 188216, Sõpruse pst 19090, Sõpruse pst 192216, Sõpruse pst 19490, Sõpruse pst 196216, Sõpruse pst 19890, Sõpruse pst 200216, Sõpruse pst 202162, Sõpruse pst 20430, Sõpruse pst 20660, Sõpruse pst 20954, Sõpruse pst 21289, Sõpruse pst 21354, Sõpruse pst 21559, Sõpruse pst 21760, Sõpruse pst 21859, Sõpruse pst 219119, Sõpruse pst 22089, Sõpruse pst 22259, Sõpruse pst 22569, Sõpruse pst 22760, Sõpruse pst 22985, Sõpruse pst 23050, Sõpruse pst 23590, Sõpruse pst 23660, Sõpruse pst 23954, Sõpruse pst 24160, Sõpruse pst 242144, Sõpruse pst 24390, Sõpruse pst 24460, Sõpruse pst 245119, Sõpruse pst 24690, Sõpruse pst 247119, Sõpruse pst 250144, Sõpruse pst 25327, Sõpruse pst 25564, Sõpruse pst 257

Korduma kippuvad küsimused

Mis aastal on maja ehitatud?

Ehitisregistri järgi võeti Sõpruse pst 232 kasutusele 1968. aastal.

Mitu korterit on majas?

Ehitisregistri järgi on majas Sõpruse pst 232 144 korterit.

Milline korteriühistu maja haldab?

Äriregistri ja ehitisregistri andmetel: Tallinn, Sõpruse pst 232 korteriühistu.