Kortermaja · Saku alevik, Saku vald

Tallinna mnt 19

Tallinna mnt 19 on 1973. aastal kasutusele võetud kortermaja, kus on 36 korterit ja eluruumide pind kokku 1635 m². Maja haldab üks korteriühistu.

Juhatus

  • ARAnne-Ly Rotemannjuhatuse liige8 aastat 9 kuud
  • KRKristjan Remmeljuhatuse liige8 aastat 9 kuud
  • MAMaie Adamsonjuhatuse liige8 aastat 9 kuud
  • MKMargit Kirjutusjuhatuse liige8 aastat 9 kuud

Korteriühistu

HinneMajaPikaajalised kohustisedRahaAruanne
BSaku vald, Saku alevik, Tallinna mnt 191973 · 36 korterit15 090 €58 629 €2025

Maja

Ehitusaasta
1973
Korruseid
4
Ehitusmaterjal
tellis
Kortereid
36
Lift
ei
Küte
kaugküte

Tööd majas

Allikas: selle maja korterite müügikuulutused. Need on müüjate ja maaklerite väited, mida me ei ole kontrollinud, ning need võivad olla ebatäpsed või puudulikud. Kindla info annab korteriühistu juhatus.

  • Fassaad
  • Katus
  • Torustik
  • Küttesüsteem
  • Ventilatsioon
  • Aknad
  • Elekter
  • Trepikoda
  • Rõdud
  • Kelder
  • Välisuksed
Kuulutustes on kirjas
  • „Maja fassaad renoveeritud, otsaseinad soojustatud“ · 2 korteri kuulutused
  • „püstakud ning küttesüsteem renoveeritud“ · 2 korteri kuulutused
Energiamärgis
  • A
  • B
  • C
  • D
  • EEkehtib kuni 14.03.2035
  • F
  • G
  • H

Korterid selles majas

Viimase 12 kuu jooksul on selles majas müügis olnud 2 korterit, küsitud hind 2233 €–2591 € ruutmeetri kohta. Üürile pakuti 2 korterit hinnaga 550 €–570 € kuus.

Maaklerid, kes on selles majas kortereid pakkunud

Mis on sinu korteri väärtus?

Hinnang Tallinna mnt 19 maja korterile sarnaste kodude järgi — tasuta ja kohe.

Hinda oma korterit

Teised majad: Tallinna mnt

Tallinna mnt 124, Tallinna mnt 1a25, Tallinna mnt 53, Tallinna mnt 73, Tallinna mnt 138, Tallinna mnt 1724, Tallinna mnt 2130

Korduma kippuvad küsimused

Mis aastal on maja ehitatud?

Ehitisregistri järgi võeti Tallinna mnt 19 kasutusele 1973. aastal.

Mitu korterit on majas?

Ehitisregistri järgi on majas Tallinna mnt 19 36 korterit.

Milline korteriühistu maja haldab?

Äriregistri ja ehitisregistri andmetel: Saku vald, Saku alevik, Tallinna mnt 19 korteriühistu.