Kortermaja · Võru linn

Tartu tn 30

Tartu tn 30 on 1961. aastal kasutusele võetud kortermaja, kus on 18 korterit ja eluruumide pind kokku 703 m². Maja haldab üks korteriühistu.

Juhatus

Ühistut valitseb Võru Kinnisvara OÜ.

Korteriühistu

HinneMajaPikaajalised kohustisedRahaAruanne
CVõru linn, Tartu tn 301961 · 18 korterit0 €20 508 €2025

Maja

Ehitusaasta
1961
Korruseid
3
Ehitusmaterjal
tellis
Kortereid
18
Lift
ei
Küte
kaugküte
Energiamärgis
  • A
  • B
  • C
  • D
  • E
  • FFkehtib kuni 16.10.2034
  • G
  • H

Korterid selles majas

Viimase 12 kuu jooksul on selles majas müügis olnud 1 korter, küsitud hind 1208 €–1208 € ruutmeetri kohta. Üürile pakuti 1 korter hinnaga 250 € kuus.

Piirkonna maaklerid: Võru · Korterite hinnad: Võru

Maaklerid, kes on selles majas kortereid pakkunud

Mis on sinu korteri väärtus?

Hinnang Tartu tn 30 maja korterile sarnaste kodude järgi — tasuta ja kohe.

Hinda oma korterit

Teised majad: Tartu tn

Tartu tn 37, Tartu tn 3a2, Tartu tn 59, Tartu tn 83, Tartu tn 156, Tartu tn 174, Tartu tn 218, Tartu tn 2411, Tartu tn 264, Tartu tn 2817, Tartu tn 28a18, Tartu tn 3136, Tartu tn 3332, Tartu tn 348, Tartu tn 34a8, Tartu tn 4048, Tartu tn 443, Tartu tn 4545, Tartu tn 494, Tartu tn 514, Tartu tn 51a2, Tartu tn 524, Tartu tn 534, Tartu tn 55a3, Tartu tn 55b5, Tartu tn 573

Korduma kippuvad küsimused

Mis aastal on maja ehitatud?

Ehitisregistri järgi võeti Tartu tn 30 kasutusele 1961. aastal.

Mitu korterit on majas?

Ehitisregistri järgi on majas Tartu tn 30 18 korterit.

Milline korteriühistu maja haldab?

Äriregistri ja ehitisregistri andmetel: Võru linn, Tartu tn 30 korteriühistu.