Kortermaja · Tallinn

Kihnu tn 18

Kihnu tn 18 on 1990. aastal kasutusele võetud kortermaja, kus on 72 korterit ja eluruumide pind kokku 4186 m². Maja haldab üks korteriühistu.

Juhatus

  • JBJelena Beževetsjuhatuse liige5 aastat 5 kuud
  • MNMarje Nigulasjuhatuse liige8 aastat 6 kuud
  • SSSergei Sinjovjuhatuse liige2 aastat 6 kuud

Korteriühistu

HinneMajaPikaajalised kohustisedRahaAruanne
BTallinn, Kihnu tn 181990 · 72 korterit41 179 €20 863 €2025

Maja

Ehitusaasta
1990
Korruseid
9
Ehitusmaterjal
paneel
Kortereid
72
Lift
jah
Küte
kaugküte

Tööd majas

Allikas: selle maja korterite müügikuulutused. Need on müüjate ja maaklerite väited, mida me ei ole kontrollinud, ning need võivad olla ebatäpsed või puudulikud. Kindla info annab korteriühistu juhatus.

  • Fassaad
  • Katus
  • Torustik
  • Küttesüsteem
  • Ventilatsioon
  • Aknad
  • Elekter
  • Lift
  • Trepikoda
  • Rõdud
  • Kelder
  • Välisuksed
Kuulutustes on kirjas
  • „fassaad ja katus on renoveertitud“ · 1 korteri kuulutus
  • „veepüstakud vahetatud“ · 1 korteri kuulutus
Energiamärgis
  • A
  • B
  • C
  • DD
  • E
  • F
  • G
  • H

Korterid selles majas

Viimase 12 kuu jooksul on selles majas müügis olnud 1 korter, küsitud hind 2377 €–2377 € ruutmeetri kohta. Üürile pakuti 1 korter hinnaga 450 € kuus.

Piirkonna maaklerid: Kuristiku · Korterite hinnad: Kuristiku

Maaklerid, kes on selles majas kortereid pakkunud

Mis on sinu korteri väärtus?

Hinnang Kihnu tn 18 maja korterile sarnaste kodude järgi — tasuta ja kohe.

Hinda oma korterit

Teised majad: Kihnu tn

Kihnu tn 275, Kihnu tn 430, Kihnu tn 6143, Kihnu tn 1030, Kihnu tn 1260, Kihnu tn 1472, Kihnu tn 1672, Kihnu tn 2072

Korduma kippuvad küsimused

Mis aastal on maja ehitatud?

Ehitisregistri järgi võeti Kihnu tn 18 kasutusele 1990. aastal.

Mitu korterit on majas?

Ehitisregistri järgi on majas Kihnu tn 18 72 korterit.

Milline korteriühistu maja haldab?

Äriregistri ja ehitisregistri andmetel: Tallinn, Kihnu tn 18 korteriühistu.