Kortermaja · Narva linn

Koidula tn 1

Koidula tn 1 on 1958. aastal kasutusele võetud kortermaja, kus on 18 korterit ja eluruumide pind kokku 926 m². Maja haldab üks korteriühistu.

Juhatus

Korteriühistu

HinneMajaPikaajalised kohustisedRahaAruanne
DNarva linn, Koidula tn 11958 · 18 korterit0 €1444 €2025

Maja

Ehitusaasta
1958
Korruseid
3
Ehitusmaterjal
tellis
Kortereid
18
Lift
ei
Küte
kaugküte
Energiamärgis
  • A
  • B
  • C
  • D
  • EEkehtib kuni 21.02.2034
  • F
  • G
  • H

Korterid selles majas

Viimase 12 kuu jooksul on selles majas müügis olnud 4 korterit, küsitud hind 410 €–1040 € ruutmeetri kohta. Üürile pakuti 2 korterit hinnaga 190 € kuus.

Piirkonna maaklerid: Vanalinn · Korterite hinnad: Vanalinn

Maaklerid, kes on selles majas kortereid pakkunud

Mis on sinu korteri väärtus?

Hinnang Koidula tn 1 maja korterile sarnaste kodude järgi — tasuta ja kohe.

Hinda oma korterit

Teised majad: Koidula tn

Koidula tn 216, Koidula tn 318, Koidula tn 418, Koidula tn 518, Koidula tn 718

Korduma kippuvad küsimused

Mis aastal on maja ehitatud?

Ehitisregistri järgi võeti Koidula tn 1 kasutusele 1958. aastal.

Mitu korterit on majas?

Ehitisregistri järgi on majas Koidula tn 1 18 korterit.

Milline korteriühistu maja haldab?

Äriregistri ja ehitisregistri andmetel: Narva linn, Koidula tn 1 korteriühistu.