Kortermaja · Tallinn

Komeedi tn 16a

Komeedi tn 16a on 2007. aastal kasutusele võetud kortermaja, kus on 14 korterit ja eluruumide pind kokku 713 m². Maja haldab üks korteriühistu.

Juhatus

  • DTDanel Taurjuhatuse liige8 aastat 9 kuudka: Asula tn 3
  • KLKatrin Langajuhatuse liige8 aastat 9 kuud

Korteriühistu

HinneMajaPikaajalised kohustisedRahaAruanne
ATallinn, Komeedi tn 16a2007 · 14 korterit0 €6797 €2025

Maja

Ehitusaasta
2007
Korruseid
4
Ehitusmaterjal
raudbetoon (monoliitne)
Kortereid
14
Küte
kaugküte

Korterid selles majas

Viimase 12 kuu jooksul pole selles majas ühtegi korterit müügis ega üüril olnud.

Mis on sinu korteri väärtus?

Hinnang Komeedi tn 16a maja korterile sarnaste kodude järgi — tasuta ja kohe.

Hinda oma korterit

Teised majad: Komeedi tn

Komeedi tn 460, Komeedi tn 521, Komeedi tn 912, Komeedi tn 9a11, Komeedi tn 1016, Komeedi tn 1310, Komeedi tn 1424, Komeedi tn 154, Komeedi tn 1614, Komeedi tn 178, Komeedi tn 188, Komeedi tn 228, Komeedi tn 289

Korduma kippuvad küsimused

Mis aastal on maja ehitatud?

Ehitisregistri järgi võeti Komeedi tn 16a kasutusele 2007. aastal.

Mitu korterit on majas?

Ehitisregistri järgi on majas Komeedi tn 16a 14 korterit.

Milline korteriühistu maja haldab?

Äriregistri ja ehitisregistri andmetel: Tallinn, Komeedi tn 16a korteriühistu.