Kortermaja · Võru linn

L. Koidula tn 16

L. Koidula tn 16 on 1865. aastal kasutusele võetud kortermaja, kus on 5 korterit ja eluruumide pind kokku 246 m². Maja haldab üks korteriühistu.

Juhatus

  • HKHardi Kuklasejuhatuse liige8 kuudka: Fortuuna tn 11, Värska mnt 14
  • KPKaja-Riina Plumannjuhatuse liige8 kuud
  • LPLii Polkovnikovjuhatuse liige8 kuud
  • LTLilian Tarojuhatuse liige8 kuud
  • RSRaul Sõmerjuhatuse liige8 kuud

Korteriühistu

HinneMajaPikaajalised kohustisedRahaAruanne
–Võru linn, L. Koidula tn 16 // 16a1865 · 5 korteritaruandeid pole

Maja

Ehitusaasta
1865
Korruseid
3
Ehitusmaterjal
raudbetoon (monoliitne)
Kortereid
5
Lift
ei
Küte
ahiküte

Korterid selles majas

Viimase 12 kuu jooksul pole selles majas ühtegi korterit müügis ega üüril olnud.

Mis on sinu korteri väärtus?

Hinnang L. Koidula tn 16 maja korterile sarnaste kodude järgi — tasuta ja kohe.

Hinda oma korterit

Teised majad: L. Koidula tn

L. Koidula tn 22, L. Koidula tn 320, L. Koidula tn 49, L. Koidula tn 6, L. Koidula tn 618, L. Koidula tn 6a20, L. Koidula tn 87, L. Koidula tn 8a4, L. Koidula tn 104, L. Koidula tn 124, L. Koidula tn 188, L. Koidula tn 207, L. Koidula tn 246, L. Koidula tn 2619, L. Koidula tn 26a8, L. Koidula tn 26b8

Korduma kippuvad küsimused

Mis aastal on maja ehitatud?

Ehitisregistri järgi võeti L. Koidula tn 16 kasutusele 1865. aastal.

Mitu korterit on majas?

Ehitisregistri järgi on majas L. Koidula tn 16 5 korterit.

Milline korteriühistu maja haldab?

Äriregistri ja ehitisregistri andmetel: Võru linn, L. Koidula tn 16 // 16a korteriühistu.