Kortermaja · Tallinn

P. Pinna tn 6a

P. Pinna tn 6a on 2016. aastal kasutusele võetud kortermaja, kus on 64 korterit ja eluruumide pind kokku 3789 m². Maja haldab üks korteriühistu.

Juhatus

Ühistut valitseb Pindi Kinnisvarahaldus OÜ.

Korteriühistu

HinneMajaPikaajalised kohustisedRahaAruanne
ATallinn, P. Pinna tn 6a2016 · 64 korterit0 €16 613 €2025

Maja

Ehitusaasta
2016
Korruseid
11
Ehitusmaterjal
paneel
Kortereid
64
Lift
jah
Küte
kaugküte
Energiamärgis
  • A
  • BBkehtib kuni 05.01.2025
  • C
  • D
  • E
  • F
  • G
  • H

Korterid selles majas

Viimase 12 kuu jooksul on selles majas müügis olnud 2 korterit, küsitud hind 3736 €–3937 € ruutmeetri kohta. Üürile pakuti 2 korterit hinnaga 590 €–700 € kuus.

Piirkonna maaklerid: Laagna · Korterite hinnad: Laagna

Maaklerid, kes on selles majas kortereid pakkunud

Mis on sinu korteri väärtus?

Hinnang P. Pinna tn 6a maja korterile sarnaste kodude järgi — tasuta ja kohe.

Hinda oma korterit

Teised majad: P. Pinna tn

P. Pinna tn 160, P. Pinna tn 3105, P. Pinna tn 1072, P. Pinna tn 1345, P. Pinna tn 1760, P. Pinna tn 1960

Korduma kippuvad küsimused

Mis aastal on maja ehitatud?

Ehitisregistri järgi võeti P. Pinna tn 6a kasutusele 2016. aastal.

Mitu korterit on majas?

Ehitisregistri järgi on majas P. Pinna tn 6a 64 korterit.

Milline korteriühistu maja haldab?

Äriregistri ja ehitisregistri andmetel: Tallinn, P. Pinna tn 6a korteriühistu.