Kortermaja · Tamsalu linn, Tapa vald

Piiri tn 8

Piiri tn 8 on 1985. aastal kasutusele võetud kortermaja, kus on 8 korterit ja eluruumide pind kokku 333 m². Maja haldab üks korteriühistu.

Juhatus

Korteriühistu

HinneMajaPikaajalised kohustisedRahaAruanne
ATapa vald, Tamsalu linn, Piiri tn 81985 · 8 korterit31 011 €2239 €2025

Maja

Ehitusaasta
1985
Korruseid
2
Ehitusmaterjal
tellis
Kortereid
8
Lift
ei
Küte
ahiküte

Korterid selles majas

Viimase 12 kuu jooksul pole selles majas ühtegi korterit müügis ega üüril olnud.

Mis on sinu korteri väärtus?

Hinnang Piiri tn 8 maja korterile sarnaste kodude järgi — tasuta ja kohe.

Hinda oma korterit

Teised majad: Piiri tn

Piiri tn 68

Korduma kippuvad küsimused

Mis aastal on maja ehitatud?

Ehitisregistri järgi võeti Piiri tn 8 kasutusele 1985. aastal.

Mitu korterit on majas?

Ehitisregistri järgi on majas Piiri tn 8 8 korterit.

Milline korteriühistu maja haldab?

Äriregistri ja ehitisregistri andmetel: Tapa vald, Tamsalu linn, Piiri tn 8 korteriühistu.