Kortermaja · Tallinn

Uus-Tatari tn 21

Uus-Tatari tn 21 on 2012. aastal kasutusele võetud kortermaja, kus on 21 korterit ja eluruumide pind kokku 1444 m². Maja haldab üks korteriühistu.

Juhatus

  • APAhti Pitkäärtjuhatuse liige8 aastat 9 kuudka: Sadama tn 4
  • LOLiis Operjuhatuse liige8 aastat 9 kuud
  • TVTanel Välijuhatuse liige8 aastat 9 kuud

Korteriühistu

HinneMajaPikaajalised kohustisedRahaAruanne
BTallinn, Uus-Tatari tn 212012 · 21 korterit0 €5418 €2025

Maja

Ehitusaasta
2012
Korruseid
5
Ehitusmaterjal
raudbetoon (monoliitne)
Kortereid
21
Lift
jah
Küte
kaugküte
Energiamärgis
  • A
  • B
  • CC
  • D
  • E
  • F
  • G
  • H

Korterid selles majas

Viimase 12 kuu jooksul on selles majas müügis olnud 2 korterit, küsitud hind 4484 €–4842 € ruutmeetri kohta. Üürile pakuti 2 korterit hinnaga 675 €–750 € kuus.

Piirkonna maaklerid: Veerenni · Korterite hinnad: Veerenni

Maaklerid, kes on selles majas kortereid pakkunud

Mis on sinu korteri väärtus?

Hinnang Uus-Tatari tn 21 maja korterile sarnaste kodude järgi — tasuta ja kohe.

Hinda oma korterit

Teised majad: Uus-Tatari tn

Uus-Tatari tn 2a8, Uus-Tatari tn 4/116, Uus-Tatari tn 4/211, Uus-Tatari tn 9/19, Uus-Tatari tn 9/24, Uus-Tatari tn 1228, Uus-Tatari tn 123, Uus-Tatari tn 1315, Uus-Tatari tn 13a7, Uus-Tatari tn 1419, Uus-Tatari tn 1650, Uus-Tatari tn 19/112, Uus-Tatari tn 19/28, Uus-Tatari tn 2348

Korduma kippuvad küsimused

Mis aastal on maja ehitatud?

Ehitisregistri järgi võeti Uus-Tatari tn 21 kasutusele 2012. aastal.

Mitu korterit on majas?

Ehitisregistri järgi on majas Uus-Tatari tn 21 21 korterit.

Milline korteriühistu maja haldab?

Äriregistri ja ehitisregistri andmetel: Tallinn, Uus-Tatari tn 21 korteriühistu.