Kortermaja · Kose alevik, Kose vald

Vahtra vkt 18

Vahtra vkt 18 on 1983. aastal kasutusele võetud kortermaja, kus on 60 korterit ja eluruumide pind kokku 3041 m². Maja haldab üks korteriühistu.

Juhatus

  • EVEveli Valg-Raskjuhatuse liige8 aastat 9 kuud
  • JMJana Mehinejuhatuse liige1 aasta 3 kuud
  • KPKirsi Päärsoojuhatuse liigealla kuu
  • MMMerilin Masingjuhatuse liigealla kuu

Korteriühistu

HinneMajaPikaajalised kohustisedRahaAruanne
CKose vald, Kose alevik, Vahtra vkt 181983 · 60 korterit104 435 €24 135 €2025

Maja

Ehitusaasta
1983
Korruseid
5
Ehitusmaterjal
paneel
Kortereid
60
Lift
ei
Küte
kaugküte

Korterid selles majas

Viimase 12 kuu jooksul pole selles majas ühtegi korterit müügis ega üüril olnud.

Mis on sinu korteri väärtus?

Hinnang Vahtra vkt 18 maja korterile sarnaste kodude järgi — tasuta ja kohe.

Hinda oma korterit

Teised majad: Vahtra vkt

Vahtra vkt 1260, Vahtra vkt 1318, Vahtra vkt 1418, Vahtra vkt 1560, Vahtra vkt 1618, Vahtra vkt 2060

Korduma kippuvad küsimused

Mis aastal on maja ehitatud?

Ehitisregistri järgi võeti Vahtra vkt 18 kasutusele 1983. aastal.

Mitu korterit on majas?

Ehitisregistri järgi on majas Vahtra vkt 18 60 korterit.

Milline korteriühistu maja haldab?

Äriregistri ja ehitisregistri andmetel: Kose vald, Kose alevik, Vahtra vkt 18 korteriühistu.